Депутати Чернівецької міськради зібралися на чергову сесію: які рішення ухвалили
Депутати Чернівецької міськради зібралися на чергову сесію: які рішення ухвалили
Швидкі новини
Депутати Чернівецької міськради зібралися на чергову сесію: які рішення ухвалили
У четвер, 25 червня, депутати Чернівецької міської ради зібралися на чергове сесійне засідання. Серед ключових тем— доля дитячого онкогематологічного відділення, за збереження якого обіцяє боротися міська влада. Окрім цього, депутати дискутували про роботу двоколісного транспорту, проте розірвати чинний меморандум із компаніями прокату самокатів у залі так і не вдалося.
Про це пише С4.
На початку сесії до зали засідань звернулися стурбовані батьки пацієнтів дитячого онкогематологічного відділення обласної лікарні.
«Цей трирічний договір закінчиться і в нас просто не буде державного фінансування у цих онкогематологічних відділеннях. Наші діти, які отримують хіміотерапію, підключені від 24 годин і більше до капельниць, будуть змушені долати ці відстані до Львова, Києва, Дніпра. Діти. Фізично в них просто немає на це сили», – сказала представниця інтересів батьків онкохворих дітей Ольга.
Міська влада запевнила, що підтримає медзаклад і звернеться до МОЗ і НСЗУ, аби його не розформували. Також на сесію завітали й мешканці Садгори, щоб підняти питання дій приватної фірми з вивозу відходів, яка через суд почала блокувати чернівчанам рахунки за ненадані послуги. Міський голова Чернівців запевнив, що позови проти садгірчан анулюють, а ситуацію врегулюють із керівництвом компанії
Окрім того, було вирішене питання флагштока. Відтепер за технічний стан, фінансування утримання цієї п’ятдесятиметрової споруди та регулярну заміну стягів офіційно відповідатиме місто. Натомість питання прокату електросамокатів знову розкололо залу: депутати вимагали негайно скасувати чинний меморандум через захаращені тротуари та дитячий травматизм
«А сьогодні ми бачимо іншу історію, коли в неповнолітніх дітей є просто картка юніора, прикріплена до айфону чи будь-якого телефону, і батьки тільки бачать зняття коштів через той чи інший провайдер. Тому моя позиція – нам треба розірвати цей меморандум, а в подальшому впорядкувати згідно правилами, які можуть використовувати в нас», – зазначив депутат Чернівецької міської ради Віталій Смандич.
Попри тривалі дебати, голосів для розірвання меморандуму з прокатниками самокатів забракло. Натомість під час сесії депутати спрямували майже 29 мільйонів гривень на Сили оборони, понад 10 мільйонів – на медицину та створення нового реабілітаційного відділення на Роші, 8 мільйонів – на освіту та 7 мільйонів – для підготовки міста до опалювального сезону.
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами