Чернівецька міська рада спрямувала ще майже 29 млн грн на потреби Сил оборони
Чернівецька міська рада спрямувала ще майже 29 млн грн на потреби Сил оборони
Швидкі новини
Чернівецька міська рада спрямувала ще майже 29 млн грн на потреби Сил оборони
Під час сесії 25 червня депутати Чернівецької міської ради ухвалили рішення про спрямування ще майже 29 млн грн на підсилення Сил оборони України.
Про це пише С4 із посиланням на Facebook-сторінку міського голови Романа Клічука.



Окрім цього, 10,5 млн грн виділили на високоточний апарат УЗД для пологового будинку та створення реабілітаційного відділення для військовослужбовців, ветеранів і цивільних, які постраждали внаслідок війни на Роші.
Також 8 млн грн спрямували на співфінансування проєктів у двох ліцеях громади для продовження впровадження стандартів Нової української школи.
А ще близько 7 млн грн виділили КП «Чернівцітеплокомуненерго» для стабільної роботи підприємства та підготовки до опалювального сезону.
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами