Чернівецька міськрада прийняла в комунальну власність громади територію біля флагштока на вулиці Воробкевича

Пошук
UA EN

Чернівецька міськрада прийняла в комунальну власність громади територію біля флагштока на вулиці Воробкевича

Поділись новиною:

На сесії 25 червня депутати Чернівецької міськради ухвалили рішення про прийняття з державної у комунальну власність громади недобудованої території біля флагштока на вулиці Воробкевича.

Про це передають журналісти С4 із сесійної зали.

Відповідне рішення підтримали 29 депутатів, четверо – не голосували.

Згідно з проєктом рішення, йдеться про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність Чернівецької громади незавершеного будівництвом об’єкта «Капітальний ремонт (благоустрій) частини парку КП «Парк Жовтневий» на вулиці С. Воробкевича з влаштуванням оглядового майданчика і встановленням флагштока Державного прапора України в Чернівцях», вартістю 10 млн 876 тис. грн.

Балансоутримувачем об’єкта визначать комунальне підприємство «Центр культури та дозвілля імені Тараса Шевченка».

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано