Чернівецька міськрада прийняла в комунальну власність громади територію біля флагштока на вулиці Воробкевича
Чернівецька міськрада прийняла в комунальну власність громади територію біля флагштока на вулиці Воробкевича
Швидкі новини
Чернівецька міськрада прийняла в комунальну власність громади територію біля флагштока на вулиці Воробкевича
На сесії 25 червня депутати Чернівецької міськради ухвалили рішення про прийняття з державної у комунальну власність громади недобудованої території біля флагштока на вулиці Воробкевича.
Про це передають журналісти С4 із сесійної зали.

Відповідне рішення підтримали 29 депутатів, четверо – не голосували.
Згідно з проєктом рішення, йдеться про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність Чернівецької громади незавершеного будівництвом об’єкта «Капітальний ремонт (благоустрій) частини парку КП «Парк Жовтневий» на вулиці С. Воробкевича з влаштуванням оглядового майданчика і встановленням флагштока Державного прапора України в Чернівцях», вартістю 10 млн 876 тис. грн.
Балансоутримувачем об’єкта визначать комунальне підприємство «Центр культури та дозвілля імені Тараса Шевченка».
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами