У Чернівцях викрили масштабну схему незаконного відбору газу
Швидкі новини
У Чернівцях викрили масштабну схему незаконного відбору газу
У Чернівцях виявили незаконне підключення до газорозподільної системи, через яке газ використовували для роботи місцевої котельні. Попередньо збитки оцінюють щонайменше у 87,5 млн грн.
Про це пише С4 із посиланням на голову правління НАК “Нафтогаз України” Сергія Корецького у Facebook.



У Чернівцях зловмисники незаконно проклали газопровід до багатоквартирного будинку та самовільно підключилися до газорозподільної системи. Газ використовували для роботи місцевої котельні.
За інформацією Нафтогазу, схему викрили фахівці служб безпеки «Газмереж» та компанії. Попередньо завдані збитки становлять щонайменше 87,5 млн грн.
Усі матеріали передали до правоохоронних органів. У Нафтогазі заявили, що вимагатимуть компенсації завданих збитків.
У компанії наголошують, що через російські атаки на об’єкти газовидобутку Україна змушена закуповувати додаткові обсяги імпортного газу для забезпечення потреб споживачів. Водночас крадіжки газу завдають додаткових втрат і позбавляють країну ресурсу, необхідного для проходження опалювального сезону.
У Нафтогазі також закликали громадян повідомляти про факти незаконного відбору газу через гарячу лінію компанії.
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами