У Чернівецькій міськраді нагородили призерів чемпіонату Європи з панкратіону та грепплінгу та їхніх тренерів

Пошук
UA EN

У Чернівецькій міськраді нагородили призерів чемпіонату Європи з панкратіону та грепплінгу та їхніх тренерів

Спорт
23.06
17:38

Поділись новиною:

У Чернівецькій міській раді відзначили спортсменів, які здобули нагороди на чемпіонаті Європи з панкратіону та грепплінгу в Єревані.

Про це пише С4 із посиланням на повідомлення міського голови Романа Клічука у Facebook.

За високі спортивні результати мер вручив спортсменам грошові винагороди від міської ради.

Зазначається, що на змаганнях у Вірменії відзначилися:

  • Золотом: Олеся Яцко (грепплінг) та Софія Головач (грепплінг);
  • Сріблом: Євгеній Мурадов (панкратіон), Олексій Болбочан (панкратіон), Нікіта Флоряк (панкратіон) та Вселіна Мельничук (панкратіон);
  • Бронзою: Анна Беженар (панкратіон), Евеліна Флоряк (панкратіон), Богдан Чорней (панкратіон), Лев Цемко (грепплінг) та Ксенія Поляк (грепплінг).

«Пишаюсь вашими успіхами та бажаю нових перемог на спортивних аренах світу», – йдеться у дописі Романа Кілчука.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано