Онкогематологічне відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні працюватиме у штатному режимі
Онкогематологічне відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні працюватиме у штатному режимі
Швидкі новини
Онкогематологічне відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні працюватиме у штатному режимі
Онкогематологічне відділення Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні продовжує працювати та надавати допомогу пацієнтам у штатному режимі. У медзакладі спростували інформацію про можливе закриття або переформатування роботи відділення.
Про це пише С4 із посиланням на ОКНП “Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня”

Як повідомили в адміністрації лікарні, у 2026 році заклад уклав із Національною службою здоров’я України договір на медичне обслуговування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями терміном на три роки.
У лікарні наголошують, що жодних офіційних рішень щодо закриття відділення немає. Медичні працівники продовжують надавати допомогу онкохворим дітям, а доступність онкологічної та онкогематологічної допомоги для маленьких пацієнтів буде забезпечена й надалі.
Також у медзакладі зазначили, що навіть в умовах створення регіональних референтних центрів загрози закриття відділення немає. Жителів області закликають орієнтуватися на офіційну інформацію.
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами