У Чернівцях викрили масштабну схему незаконного відбору газу

Пошук
UA EN

У Чернівцях викрили масштабну схему незаконного відбору газу

Поділись новиною:

У Чернівцях виявили незаконне підключення до газорозподільної системи, через яке газ використовували для роботи місцевої котельні. Попередньо збитки оцінюють щонайменше у 87,5 млн грн.

Про це пише С4 із посиланням на голову правління НАК “Нафтогаз України” Сергія Корецького у Facebook.

У Чернівцях зловмисники незаконно проклали газопровід до багатоквартирного будинку та самовільно підключилися до газорозподільної системи. Газ використовували для роботи місцевої котельні.

За інформацією Нафтогазу, схему викрили фахівці служб безпеки «Газмереж» та компанії. Попередньо завдані збитки становлять щонайменше 87,5 млн грн.

Усі матеріали передали до правоохоронних органів. У Нафтогазі заявили, що вимагатимуть компенсації завданих збитків.

У компанії наголошують, що через російські атаки на об’єкти газовидобутку Україна змушена закуповувати додаткові обсяги імпортного газу для забезпечення потреб споживачів. Водночас крадіжки газу завдають додаткових втрат і позбавляють країну ресурсу, необхідного для проходження опалювального сезону.

У Нафтогазі також закликали громадян повідомляти про факти незаконного відбору газу через гарячу лінію компанії.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано