За зразкове виховання дітей: 150 буковинок отримали почесне звання «Мати-героїня»

Пошук
UA EN

За зразкове виховання дітей: 150 буковинок отримали почесне звання «Мати-героїня»

Поділись новиною:

Понад сто багатодітних матерів із Чернівецької області отримали почесне звання «Мати-героїня». Відзначили буковинок за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей і забезпечення належних умов для їхнього всебічного розвитку.

Про це повідомляє С4 із посиланням на пресслужбу Чернівецької ОВА.

Зазначається, що отримали це почесне звання: 45 мешканок Вижницького району, 20 з Дністровського, 81 мати із Чернівецького району та чотири — із Чернівців.

Їм також вручили нагрудні знаки та посвідчення. Окрім цього, жінкам виплатять одноразову винагороду в розмірі 30 280 гривень. Всього для виплати цієї винагороди у 2024 році спрямували понад 4,5 мільйона гривень.

Довідка: Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Читайте також: Де та хто зможе безкоштовно відпочити в дитячих таборах у 2024 році.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Миколайчук OPEN завітав актор Вігго Мортенсен, який представив роботу «Мертві не завдають болю» (фоторепортаж)
Він зіграв не лише головну роль, а й виступив режисером, сценаристом і композитором стрічки. У фільмі Вігго Мортенсен хотів розповісти про долю звичайних жінок, які чекають на своїх чоловіків, братів...
У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)
Розмова з музою фестивалю, видатною акторкою Ларисою Кадочниковою про її творчість та співпрацю з легендами кіно відбулася в Центрі імені Івана Миколайчука. «Я все життя спостерігала за Іваном, то...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано