Де та хто зможе безкоштовно відпочити в дитячих таборах у 2024 році

Пошук
UA EN

Де та хто зможе безкоштовно відпочити в дитячих таборах у 2024 році

Поділись новиною:

В усіх областях на Заході України певна категорія дітей зможе безкоштовно відпочити в таборах. Путівки можна отримати за програмою «єОздоровлення».

Про це пише С4 з посиланням на Урядовий портал.

Програма «єОздоровлення» працює за принципом «гроші ходять за дитиною», тобто батьки отримують кошти на рахунок ПриватБанку, який вони мають відкрити спеціально під цю виплату, і самі оплачують путівку в один із визначених закладів.

За отримані кошти батьки зможуть купити путівку для дитини в той заклад, який вони самі оберуть. Обрати можна буде серед закладів, які беруть участь у проєкті.

Сума виплати на одну дитину становитиме 15 980 грн (п’ять прожиткових мінімумів для дітей віком 6–18 років). Вартість оздоровлення дитини залежатиме від категорії дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

Хто може скористатися послугою

Путівки через «єОздоровлення» зможуть отримати:

  • діти з інвалідністю, які виховуються в малозабезпечених сім’ях;
  • діти з багатодітних малозабезпечених сімей.
  • Послугою можна буде скористатися тільки в тому випадку, якщо дитина не отримувала в поточному році путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбаної за рахунок коштів державного або місцевого бюджету будь-якого рівня.

Де можуть відпочити діти

Цьогоріч дітей за програмою «єОздоровлення» прийматимуть заклади у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій областях та в місті Києві, якщо вони внесені до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення і відпочинку та мають облаштоване укриття.

Подивитися, які заклади вже долучилися до програми, можна за посиланням. Цей перелік наразі оновлюється, до нього додаватимуться заклади.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у бюджеті Чернівецької громади на оздоровлення дітей у 2024 році заклали 8,5 млн грн.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

У Чернівецькому університеті розглядають можливість розпочати навчальний рік у серпні: в чому причина
У Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича навчальний рік може розпочатися у серпні. Про це в ефірі програми «Що коїться» на каналі С4 сказав декан економічного факультету і пе...
Співак гурту «ТНМК» Фоззі презентував у Чернівцях свої нові книги (фото)
Зустріч із музикантом і письменником, учасником гурту «Танок на Майдані Конґо» Олександром Фоззі Сидоренком відбулася в медіацентрі «Belle Vue». На презентації він розповів про свій новий роман «Хеві...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано