Україна повернула з російського полону ще 160 військових
Швидкі новини
Україна повернула з російського полону ще 160 військових
У п’ятницю, 26 червня, відбувся 76 обмін військовополоненими між Україною та росією. Додому вдалося повернути 160 військовослужбовців.
Про це пише С4 із посиланням на Президента України Володимира Зеленського у Telegram.





За словами глави держави, усі були в полоні ще з 2022 року.
Серед звільнених – воїни Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами