Щодня до 300 штрафів за неналежне паркування: чому чернівчани порушують правила

Пошук
UA EN

Щодня до 300 штрафів за неналежне паркування: чому чернівчани порушують правила

Поділись новиною:

У Чернівцях водії продовжують порушувати правила паркування через нестачу місць для стоянки та перевантаженість центральної частини міста. Автомобілі залишають на тротуарах, газонах, біля пішохідних переходів та у зонах дії заборонних знаків.

Про це пише С4.

Начальник інспекції з паркування управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради Сергій Стус повідомив, що лише у квітні інспектори винесли 6,5 тисячі повідомлень про порушення.

«Протягом січня-квітня цього року інспекторами з паркування вже винесено 22 тисячі постанов щодо притягнення до адмінвідповідальності, з яких 18 тисяч 908 — оплачено громадянами. Тобто добровільна сплата складає 83%», — каже Сергій Стус.

Найчастіше водії порушують правила у місцях, де встановлено знак «Зупинка заборонена» та нанесена жовта розмітка. Також фіксують випадки стоянки біля пішохідних переходів та виїздів із прилеглих територій.

«В основному це порушення там, де є знак 3.34 “Зупинка заборонена” і жовта розмітка. Якщо говорити про порушення, які суттєво перешкоджають дорожньому руху — це ближче 10 метрів до пішохідних переходів, виїздів із прилеглих територій, стоянка на мостах та естакадах. Таких порушень менше, але вони є», — зазначив начальник інспекції.

У міській раді кажуть, що у Чернівцях працює 40 паркувальних майданчиків. Із них 31 обслуговує МКП «МіськШЕП», ще 9 — приватні оператори.

«Місто маленьке, недостатньо паркувальних місць і майданчиків, хоча паркувальних майданчиків у місті є 40», — додав Стус.

Вартість паркування у Чернівцях становить від 10 до 20 гривень за годину залежно від локації. За несплату паркування або порушення правил водіям загрожує штраф у розмірі 400 гривень.

Опитані водії розповідають, що у центрі міста часто доводиться по кілька разів об’їжджати квартали у пошуках вільного місця.

«З цим реально проблема є в Чернівцях, не вистачає парковки. Інколи по три кола роблю по центру, щоб знайти місце», — каже один із водіїв.

Інший чернівчанин визнає, що через відсутність місць раніше отримував штрафи за порушення правил паркування.

«Було таке, що не було де припаркуватись і доводилось порушувати. Було дуже багато штрафів. Але тепер так не паркуюсь», — розповів водій.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Повалені дерева на дорогах: на Буковині рятувальники ліквідовували наслідки негоди
У четвер, 11 червня, у Кіцманській, Мамаївській громадах та Сторожинці рятувальники ліквідовували наслідки негоди. Про це журналістам С4 повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС у Черніве...
До 12 років засудили двох іноземців, які на замовлення рф вчиняли підпали на заході України
За матеріалами СБУ до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна засудили двох російських агентів, які займалися підпалами у західних регіонах України. Правоохоронці викрили та затримали обох фігуранті...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано