МАГАТЕ підтвердило критичну небезпеку на окупованій Запорізькій АЕС
Швидкі новини
МАГАТЕ підтвердило критичну небезпеку на окупованій Запорізькій АЕС
Запорізька атомна електростанція вже десятий день працює без основного джерела живлення і залишається під загрозою ядерної аварії.
Про це пише C4 із посиланням на пресслужбу Міністерство енергетики України.

МАГАТЕ офіційно підтвердило, що через дії російських окупантів ситуація на ЗАЕС є небезпечною. Наразі станція тримається виключно на резервних дизель-генераторах, запасів пального для яких вистачить лише на 10 днів.
Генеральний директор агентства Рафаель Маріано Ґроссі заявив, що у випадку повного відключення резервних систем існує ризик розплавлення ядерного палива. Такий розвиток подій, очевидно, може мати катастрофічні наслідки для України та всього регіону.
В свою чергу Міністерство енергетики України разом із МЗС працюють із міжнародними партнерами, щоб привернути увагу світу до загрози та закликати до посилення тиску на росію для повернення станції під контроль України.
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами