МАГАТЕ підтвердило критичну небезпеку на окупованій Запорізькій АЕС

Пошук
UA EN

МАГАТЕ підтвердило критичну небезпеку на окупованій Запорізькій АЕС

Поділись новиною:

Запорізька атомна електростанція вже десятий день працює без основного джерела живлення і залишається під загрозою ядерної аварії.

Про це пише C4 із посиланням на пресслужбу Міністерство енергетики України.

Фото: commons.wikimedia.org

МАГАТЕ офіційно підтвердило, що через дії російських окупантів ситуація на ЗАЕС є небезпечною. Наразі станція тримається виключно на резервних дизель-генераторах, запасів пального для яких вистачить лише на 10 днів.

Генеральний директор агентства Рафаель Маріано Ґроссі заявив, що у випадку повного відключення резервних систем існує ризик розплавлення ядерного палива. Такий розвиток подій, очевидно, може мати катастрофічні наслідки для України та всього регіону.

В свою чергу Міністерство енергетики України разом із МЗС працюють із міжнародними партнерами, щоб привернути увагу світу до загрози та закликати до посилення тиску на росію для повернення станції під контроль України.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Україна повернула з російського полону 185 захисників та одного цивільного
У п’ятницю, 5 червня, відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та росією. Додому вдалося повернути 185 захисників та одного цивільного. Про це повідомив Президент України Володимир...
Війна
05.06
14:35
У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України
На Центральній площі міста встановили інформаційні банери з фотографіями українських дітей, які загинули внаслідок війни. Також там розмістили символічного янгола, на якого почепили дзвіночки — як си...
Війна
04.06
14:00
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано