Після загибелі чотирьох людей у Дністрі на Буковині планують посилити контроль за відпочинком на водоймах
Після загибелі чотирьох людей у Дністрі на Буковині планують посилити контроль за відпочинком на водоймах
Швидкі новини
Після загибелі чотирьох людей у Дністрі на Буковині планують посилити контроль за відпочинком на водоймах
У Чернівецькій області планують посилити заходи із безпеки на водоймах після нещодавніх трагічних випадків на Дністрі у Кельменецькій та Кадубовецькій громаді.
Про це йшлося на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише С4 з посиланням на Чернівецьку ОВА.

Так, комісія рекомендує заборонити відпочинок населення на воді в місцях, непридатних для цього та створити рейдові групи для обстеження стихійних місць масового відпочинку в період купального сезону 2026 року.
Також планується посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо попередження нещасних випадків та загибелі людей на водних об’єктах, а також дотримання правил безпечного відпочинку на воді.
Нагадаємо, 24 червня на річці Дністер у селі Репужинці зникли двоє хлопчиків віком 7 та 8 років і 49-річний чоловік. Місцевий житель разом із дітьми приїхав на відпочинок до водойми, однак під час купання двоє хлопчиків почали тонути. Рятуючи дітей, батько кинувся у воду, однак усі троє зникли.
25 червня у водоймі знайшли тіла 7-річного хлопчика та його 49-річного батька. У п’ятницю, 26 червня, у руслі річки було виявили й тіло 8-річного хлопчика.
Також 24 червня на Дністрі у селі Мошанець Дністровського району під час купання зник 16-річний місцевий житель. Він пропав з поля зору родичів, стрибнувши у воду з висоти. Його тіло знайшли наступного дня.
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами