Буковинець здобув срібну медаль на Європейських іграх

Спорт
26.06
10:15

Поділись новиною:

Спортсмен із Чернівецької області став срібним призером Європейських ігор. Іван Кожокарь змагався за першість у стрільбі з лука.

Про це повідомляє С4 з посиланням на управління молоді та спорту Чернівецької ОВА.

Тренерами буковинського спортсмена є Олег Осипенко та Дмитро Чоботаренко.

Разом з Іваном Кожокарем змагалася також і Анастасія Павлова з Нової Каховки. Вона так само здобула срібну медаль.

На шляху до фіналу дует переміг суперників із Румунії — 5:4, Франції —5:3 та Молдови — 5:4. А у фіналі українці поступилися іспанцям Мігелю Гарсії Алваріо та Елії Каналес — 1:5.

Зазначимо, що Європейські ігри у 2023 році проходять із 21 червня по 2 липня в Кракові-Малопольська. Буковину на змаганнях представляють четверо спортсменів.

Один із них, Андрій Заплітний, 23 червня здобув золоту медаль у змаганнях із карате.

У Чернівцях понад три десятки вулиць 22 травня будуть без води через встановлення нових приладів обліку на насосній станції. Про це пише С4 з посиланням на «Чернівціводоканал». З 09:00 до 2...
На вулиці Жасминній у Чернівцях завершили ремонт покриття (фото)
У Чернівцях завершили ремонтувати асфальтне покриття на вулиці Жасминній. Нині її відкрили для проїзду транспорту. Про це повідомив міський голова Роман Клічук, пише С4. За сл...