Борчині із Чернівців стали призерками чемпіонату України: які результати спортсменок

Пошук
UA EN

Борчині із Чернівців стали призерками чемпіонату України: які результати спортсменок

Спорт
11.05
09:30

Поділись новиною:

Буковинки Соломія та Марія Винник, а також Олександра Рибак здобули нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби.

Про це пише С4 із посиланням на управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міськради.

На змаганнях, які відбулися на Одещині, спортсменки вибороли три нагороди:

  • У ваговій категорії 57 кг перше місце посіла Соломія Винник. Дівчина перемогла суперниць з Києва та Хмельницького;
  • У ваговій категорії 59 кг кращою стала Марія Винник. Вона здолала суперницю з Львівщини, Донеччини та Івано-Франківської області;
  • У ваговій категорії 68 кг бронзовою призеркою стала Олександра Рибак, обійшовши спортсменку з Хмельницького. Згодом буковинка поступилася львів’янці, але перемогла борчиню з Івано-Франківська.

Нагадаємо, раніше Соломія Винник стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано