Знайшов прихисток на Буковині: історія коваля з Лисичанська, в якого згорів дім

Пошук
UA EN

Знайшов прихисток на Буковині: історія коваля з Лисичанська, в якого згорів дім

Війна
04.08
15:56

Поділись новиною:

З перших місяців повномасштабної війни понад 100 тисяч людей знайшли прихисток у Чернівецькій області, де потроху повертаються до життя. Один з таких переселенців – Ігор Гончаров, який до початку війни жив і працював ковалем у Лисичанську. 44 дні він разом з сім’єю знаходився у місті, де щодня було чути вибухи. Коли закінчилися продукти, гроші та вимкнули електропостачання, родина вирішила їхати. 

На Буковині чоловік почав волонтерити, і разом з іншими переселенцями відкрив майстерню, щоб працювати на благо міста. На створення «Майстерні Вдячності» чоловіка надихнули місцеві, які допомогли влаштуватися та забезпечили усім необхідним. 

Читайте також: 11-річний хлопчик з Покровська зібрав у Чернівцях 50 тисяч на реабілітацію воїна

«За місяць ми зробили все необхідне, аби тепер виробляти готові речі: паркові стільці, лавки, альтанки. У нас дуже великі плани, аби зробити щось гарне для міста», – зазначає пан Ігор.

Чоловік вірить, що підтримка мистецтва та творчого ремісництва є вкрай важливими, навіть під час війни. Він також написав зворушливий вірш, в якому передав свої почуття до рідної землі: 

«Горить земля, моя ріднесенька земля…

Душа її палає. 

І на малюнках сльози ллють червоні олівці. 

А на Луганщині батьків могилка заростає. 

Туди, на жаль, нема шляху, бо місто у кільці». 

Переглядайте наші новини у Telegram

«Коли Україна переможе, в першу чергу хотілося б з’їздити додому. Але один дім згорів, залишилася половинка другого — ми не знаємо, що нас чекає… Але зараз дуже багато планів, хотілося б віддячити людям, які роблять добро», – зазначає герой історії.

Соціальний проєкт «Пліч-о-пліч» розповідає історії про надзвичайних українців. Слідкувати за історіями героїв можна в Instagram та Facebook.

Відеоісторії Ігоря Гончарова

Читайте також:

Поліція Чернівців підбила підсумки роботи велопатруля за перший тиждень
4 серпня у Чернівцях запрацював велопатруль. Презентацію провали на Центральній площі міста. Відтак щодня у Чернівцях працюють 5 екіпажів по 2 працівників, пише «С4». Дивіться наші новини на Yo...
Сортування сміття: Чернівецька міська рада роз'яснила принцип «двох контейнерів»
Наразі у Чернівцях, як і в Україні загалом, переробляють до 4% всіх відходів. А решта… Решта переїжджає на сміттєзвалища та краде у нас щонайменше простір, а щонайбільше – здоров’я. Про це повідомляє...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано