11-річний хлопчик з Покровська зібрав у Чернівцях 50 тисяч на реабілітацію воїна

Пошук
UA EN

11-річний хлопчик з Покровська зібрав у Чернівцях 50 тисяч на реабілітацію воїна

Війна
25.07
10:17

Поділись новиною:

Соціальна кампанія «Пліч-о-пліч» розповідає історію одинадцятирічного Максима з Донеччини, якому разом з мамою довелось покинути рідний дім, але вони не тільки не впали у відчай, а знайшла спосіб допомогти армії. 

Ще донедавна сім‘я Максима жила у Покровську Донецької області. Коли вже майже повністю була знищена російськими військами Волноваха, маті Олена прийняла рішення їхати. Разом вони дістались Чернівців, де зупинились у гуртожитку. 

«Максим не ставив багато запитань, проте він усе розумів. Він бачив, як стрімко та наскільки кардинально змінилося наше життя. За кілька днів до нас приїхав мій старший 17-річний син, який був у Харкові. У нас відбулася розмова. Ми намагалися збагнути, як жити далі, що робити, як утримувати сім’ю і як допомогти Україні. Максим усе чув», — розповідає Олена.

Того самого вечора Максим сказав, що теж хоче зробити свій внесок у допомогу країні. У пригоді стала дитяча книжка «Пес на ім’я Мані». Це історія про дівчинку, яка вирішила допомогти своїм батькам виплатити кредит. Вона заробляла гроші, вигулюючи сусідського песика. Саме цей сюжет і став основою бізнес-ідеї Максима та його мами. 

Хлопець одразу написав оголошення, де запропонував свої послуги: винести сміття, принести воду, вигуляти домашнього улюбленця. Вони з мамою розклеїли 13 оголошень на районі. Вже наступного дня Максиму запропонували першу роботу – винести сміття. Потім оголошення потрапило у групи сусідських чатів району. І відтоді замовлення не припинялись. Багато хто, знаючи мету хлопчика, просто відправляв на його ім’я гроші або необхідне обладнання для фронту. 

Загалом 11-річному хлопцю на зароблені гроші вдалося придбати і відправити на фронт 25 бронежилетів, один тепловізор, один пристрій нічного бачення, комплекти військового одягу та білизни, мобільний телефон, павербанк для розвідувального загону тощо. Крім того, 50 тисяч гривень Максим передав на реабілітацію бійцю, який втратив у бою ногу. 

«Так, ми зараз не вдома і нам нелегко, проте я знаю, що нашим ЗСУ ще важче, і мені дуже хотілося їм допомогти», — каже Максим. 

«Нині ми в безпеці. І тому хочемо допомогти тим, кому гірше, – погоджується Олена. – Якщо кожен зробить хоч маленький крок, який наближає нас до перемоги, то вона стане ближчою. Підтримайте наших бійців, чим можете: молитвою, добрим словом, відеороликом та хоча б просто пиріжком, випеченим із любов’ю. У нашій єдності – сила. Так, Україна – величезна держава, тому і люди різні, проте ми всі – одна нація, ми – один народ. І цього в нас ніхто не забере. Я впевнена, що на Україну чекає прекрасне майбутнє, де наші діти й онуки точно житимуть своє найщасливіше життя».

Довідково

Соціальний проєкт «Пліч-о-пліч» розповідає історії про надзвичайних українців. Слідкувати за історіями героїв можна в Instagram та Facebook.

Читайте також:

В Україні відзначають день памʼяті про Чорнобильську катастрофу
26 квітня — 38 років від аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка спричинила найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття. Про це пише С4 із посиланням на Український інститут національ...
Депутати Чернівецької міської ради провели чергове засідання: які рішення розглядали (фоторепортаж)
Допомога ЗСУ, протезування військових, приватизація комунального майна, об’єднання двох комунальних підприємств та розгляд петицій — депутати Чернівецької міської ради 25 квітня зібрались на чергове ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано