У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)

Пошук
UA EN

У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)

Культура
15.06
20:27

Поділись новиною:

Розмова з музою фестивалю, видатною акторкою Ларисою Кадочниковою про її творчість та співпрацю з легендами кіно відбулася в Центрі імені Івана Миколайчука.

«Я все життя спостерігала за Іваном, тому що п’ять фільмів у мене пов’язані з ним. Ми дуже дружили. У першу чергу дружили тому, що мені цікаво було з ним спілкуватись. Ми часто їздили удвох, і він був чудовий, як друг. Після «Тіней» він довго не знімався — переживав. І це був біль його — знявшись у такій стрічці, яка мала колосальний успіх у світовому кінематографі, він довгі роки ніде не знімався — не давали. Настільки ця професія небезпечна. І він ніколи мені не підказував. Ступка ходив за ним, як дитина, і постійно запитував: а як тут зіграти, а як тут? А мені ніколи не робив зауважень, бо поруч був мій чоловік Юрій. На майданчику Юрій Іллєнко був дуже жорстокий — якщо я щось не виконувала, то діставалося — будь здоровий! А Іван — дуже цікава особистість, і він різний. І він хотів стати режисером, тому що він уже зіграв те, що міг зіграти, і все ж таки він цього добився. Але — алкоголь… Алкоголь губить акторський світ, і в тому числі режисерів», — поділилася спогадами Лариса Кадочникова.

А передував зустрічі з прихильниками творчості перегляд легендарного фільму «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова, у якому Кадочникова в далекому 1964 році зіграла роль Марічки Гутенюк.

Фото: Тарас Піц

Нагадаємо, організатори кінофестивалю Миколайчук OPEN оголосили програму заходів.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

У Міноборони роз’яснили, що зміниться для військовозобов’язаних громадян після 16 липня
У вівторок, 16 липня, закінчується відведений законом час для оновлення військово-облікових даних. Їх до цього часу мали оновити військовозобов’язані, резервісти та призовники у ТЦК та СП, ЦНАП або в...
Війна
16.07
13:48
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад пів сотні вулиць: перелік
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад шість десятків вулиць і провулків. Для цього мешканців громади закликали долучитися до публічної консультації. Про це пише С4 з посиланням на Че...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано