У Чернівцях водійка, якій стало зле за кермом, спричинила подвійну ДТП

Пошук
UA EN

У Чернівцях водійка, якій стало зле за кермом, спричинила подвійну ДТП

Поділись новиною:

У Чернівцях на вулиці Сторожинецькій 10 жовтня сталася ДТП з травмованими. За цим фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

Про це пише С4 з посиланням на відділ комунікації Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області.

Попередньо правоохоронці встановили, що 36-річна містянка, керуючи автомобілем Jeep, внаслідок раптового погіршення стану здоров’я допустила зіткнення з транспортним засобом Range Rover під керуванням 51-річного жителя Чернівців. Далі жінка зіткнулася з автомобілем Мercedes-Вenz, яким керував 60-річний містянин.

Внаслідок аварії кермувальниця Jeep травмувалась. Медики госпіталізували потерпілу до лікарні для надання допомоги.

Відомості про ДТП слідчі поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. 

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Україна повернула з російського полону 185 захисників та одного цивільного
У п’ятницю, 5 червня, відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та росією. Додому вдалося повернути 185 захисників та одного цивільного. Про це повідомив Президент України Володимир...
Війна
05.06
14:35
У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України
На Центральній площі міста встановили інформаційні банери з фотографіями українських дітей, які загинули внаслідок війни. Також там розмістили символічного янгола, на якого почепили дзвіночки — як си...
Війна
04.06
14:00
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано