У «Чернівціводоканалі» прокоментували ситуацію з неприємним запахом в районах міста

Пошук
UA EN

У «Чернівціводоканалі» прокоментували ситуацію з неприємним запахом в районах міста

Поділись новиною:

Мешканці мікрорайонів «Гравітон», «Гарячий Урбан», «Кемпінг» та «Калічанка» скаржаться на нестерпний запах стічних вод. За останній тиждень у цих мікрорайонах сморід посилився. Тамтешні мешканці кажуть, що така ситуація відбувається упродовж щонайменше десяти років.

Журналісти С4 дізнавалися у КП «Чернівціводоканал», у чому може бути причина неприємного запаху.

Так, на думку начальника служби очисних споруд каналізації Олександра Боділа, одним із факторів виникнення неприємного запаху можуть бути вигрібні ями.

«Якщо мешканці десь недобросовісно відпрацювали по вигрібних ямах, не злили побутові стоки у централізовані пункти зливу, а на присадибні ділянки, то під впливом сонячних променів відбувається випаровування, і, звичайно, що воно дає неприємний запах», – пояснює Олександр Боділ.

Директор КП «Чернівціводоканал» Андрій Колесник каже, що причиною можуть бути перепади тиску та запевняє, що в такому разі проблему зможуть вирішити.

«Багато років у нас був надлишковий мул на ділянці у 20 га, яка у 2000-му році була переповнена. При певних перепадах тиску змінюються повітряні масиви та виникають запахи», – зауважив Колесник.

Директор Водоканалу зазначив, що первинні і вторинні відстійники працюють у штатному режимі, а надалі підприємство планує реконструкцію очисних споруд у 2024 році за грантовою угодою. На ці роботи заплановані 4 млн євро.

«На сьогодні велика увага приділяється очисним спорудам. Окрім того, що чекаємо міжнародну закупівлю, капітальний ремонт проводиться коштом “Чернівціводоканалу”. Загальна сума, яку вклали в реконструкцію очисних споруд у міському бюджеті за 2021-2024, склала понад 16 мільйонів гривень», – додав Андрій Колесник.

Нагадаємо, питання неприємного запаху в місті підіймали під час чергового засідання Чернівецької міської ради 30 травня. Депутати вирішили створити робочу групу та провести експертизу, яка має з’ясувати усі причини появи смороду.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Миколайчук OPEN завітав актор Вігго Мортенсен, який представив роботу «Мертві не завдають болю» (фоторепортаж)
Він зіграв не лише головну роль, а й виступив режисером, сценаристом і композитором стрічки. У фільмі Вігго Мортенсен хотів розповісти про долю звичайних жінок, які чекають на своїх чоловіків, братів...
У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)
Розмова з музою фестивалю, видатною акторкою Ларисою Кадочниковою про її творчість та співпрацю з легендами кіно відбулася в Центрі імені Івана Миколайчука. «Я все життя спостерігала за Іваном, то...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано