У центрі Чернівців знову монтують квітковий годинник

Пошук
UA EN

У центрі Чернівців знову монтують квітковий годинник

Поділись новиною:

На площі Пресвятої Марії у Чернівці комунальники розпочали монтаж квіткового годинника, який щороку встановлюють у теплий сезон.

Про це пише С4.

Працівники МКП «Міськсвітло» монтують стрілки, цифри та підключають механізм, який приводить конструкцію в рух.

«Влаштовуємо годинник, стрілки, цифри, підключаємо його. Там стоїть механізм, який буде обертати ці стрілки, цифри з підсвіткою», — розповів електромонтер підприємства Антон Степаненко.

За словами працівників, найбільше уваги потребує встановлення цифр, аби вони не заважали роботі стрілок.

«Саме цифри поставити так, щоб вони не чіплялися за ці стрілки. А так, в принципі, складнощів великих немає», — додав Антон Степаненко.

Квітковий годинник працюватиме протягом теплої пори року. Ближче до зими конструкцію традиційно демонтують.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Повалені дерева на дорогах: на Буковині рятувальники ліквідовували наслідки негоди
У четвер, 11 червня, у Кіцманській, Мамаївській громадах та Сторожинці рятувальники ліквідовували наслідки негоди. Про це журналістам С4 повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС у Черніве...
До 12 років засудили двох іноземців, які на замовлення рф вчиняли підпали на заході України
За матеріалами СБУ до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна засудили двох російських агентів, які займалися підпалами у західних регіонах України. Правоохоронці викрили та затримали обох фігуранті...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано