У будівлі чернівецького вокзалу самовільно встановили буржуйки: міська влада вимагає усунути порушення

Пошук
UA EN

У будівлі чернівецького вокзалу самовільно встановили буржуйки: міська влада вимагає усунути порушення

Поділись новиною:

Керівництво залізничного вокзалу у Чернівцях без дозволу встановило буржуйки у приміщенні. Міське управління охорони культурної спадщини вже направило припис про усунення.

Про це журналістам С4 розповіла начальниця управління охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Вікторія Діденко.

За словами Діденко, будівля Чернівецького залізничного вокзалу є об’єктом культурної спадщини, а обігрівачі встановили без попереднього погодження. Понад те, вокзал не дотримався безпеки та вимог щодо захисту та збереження історичної будівлі.

«Якби “Укрзалізниця” подала б нам на погодження таку документацію, ми б таке не погодили, тому що воно спотворює об’єкт культурної спадщини, воно не може бути в такому форматі», – каже начальниця управління.

Журналісти С4 надіслали офіційний запит до керівництва «Укрзалізниці» щодо коментаря з приводу встановлення у приміщенні Чернівецького залізничного вокзалу буржуйок. Наразі відповіді очікуємо.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано