У Чернівецькій міській дитячій лікарні з’явився комп’ютерний томограф

Пошук
UA EN

У Чернівецькій міській дитячій лікарні з’явився комп’ютерний томограф

Здоров'я
20.03
15:38

Поділись новиною:

У Чернівецькій міській дитячій клінічній лікарні встановили комп’ютерний томограф. Нове обладнання суттєво покращить надання медичної допомоги маленьким пацієнтам.

Про це інформує С4 із посиланням на управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.

У відомстві зазначають, що якісні медичні послуги для найменших пацієнтів є одним із пріоритетних напрямків їхньої діяльності.

«Встановлення сучасного комп’ютерного томографа дозволить нам якісно діагностувати та лікувати маленьких пацієнтів, забезпечуючи їм найвищий рівень медичної допомоги. Завдяки цій новітній технології ми зможемо надавати допомогу в межах відділення невідкладних станів, відкриття якого буде найближчим часом. Ми завжди прагнемо до покращення нашої роботи та надання найліпшої медичної допомоги нашим пацієнтам», — розповів генеральний директор лікарні Дмитро Білоус.

В управлінні додали, що вчасна діагностика та лікування дітей є ключовими факторами в забезпеченні їхнього благополуччя. Відтак, встановлення сучасного обладнання відкриває нові можливості та допомагає зберегти їхнє здоров’я на майбутнє.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у перинатальному центрі в Чернівцях відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Володимир Зеленський приїхав із візитом до Чернівців
До Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський. Про це пише С4 із посиланням на Telegram-канал глави держави. Фото: сайт Президента України Тут президент ...
У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)
Неоготичний римо-католицький костел Найсвятішого Серця Ісуса є візитівкою міста і пам’яткою місцевого значення. Костел Найсвятішого Серця Ісуса збудували у 1894 році. З 1963 року тут розміщувався ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано