Повернувся з-за кордону за дві години до початку великої війни: історія військового з Буковини Віталія Бакрева

Пошук
UA EN

Повернувся з-за кордону за дві години до початку великої війни: історія військового з Буковини Віталія Бакрева

Війна
13.02
17:16

Поділись новиною:

Віталій Бакрев добровольцем вступив до лав Збройних сил України у березні 2022 року. У бою захисник отримав осколкове поранення, через що залишився без ноги.

Свою історію Віталій Бакрев розповів журналістам С4.

Віталій Бакрев пригадує, що у переддень повномасштабного вторгнення повертався з-за кордону до Чернівців.

«Повернувся додому буквально за 2-3 години до початку повномасштабної війни. Аж десь у ввечері прокинувся, втомлений з цією всією роботою. Тому аж у ввечері дізнався що сталось. Телефон в мене розривався так, я й прокинувся. Я спочатку думав, що люди жартують. Яке повномасштабне вторгнення? Я у це не вірив», – розповідає буковинець.

У березні 2022 Віталій Бакрев добровольцем пішов на війну.

«Мене не цікавило стати просто десь на блокпостах чи сидіти у частині. Я був не в дуже хорошому емоційному стані, скажімо так, тому я зразу хотів у бойові дії», – говорить чоловік.

Віталій був розвідником, а згодом кулеметником. Воював на Київщині та Харківщині. 24 серпня 2022 року втратив ногу.

«Зажали між двох лісосмуг ворожу роту. Викликали підкріплення танків. Менше ніж за кілометр від нас – стріляли. Дві доби там побули. Поруч зірвався снаряд, й осколки полетіли мені по ногах. Другу ногу врятували, а з цією не вийшло», – каже Віталій Бакрев.

До війни Віталій Бакрев займався підприємництвом. Щоб розширити власну справу, ветеран вдруге подався на грантову державну програму для підприємців. Нині буковинець відкрив свій власний квітковий магазин.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Володимир Зеленський приїхав із візитом до Чернівців
До Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський. Про це пише С4 із посиланням на Telegram-канал глави держави. Фото: сайт Президента України Тут президент ...
У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)
Неоготичний римо-католицький костел Найсвятішого Серця Ісуса є візитівкою міста і пам’яткою місцевого значення. Костел Найсвятішого Серця Ісуса збудували у 1894 році. З 1963 року тут розміщувався ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано