На схилах гір у Чернівецькій області висаджують сіянці дерев: для чого це потрібно

Пошук
UA EN

На схилах гір у Чернівецькій області висаджують сіянці дерев: для чого це потрібно

Поділись новиною:

На гірських схилах Буковини днями висадили саджанці ялиці білої, ялини європейської та бука. Це дозволить затримувати вологу у ґрунтах та запобігти ерозіям.

Про це пише С4 з посиланням на Подільський лісовий офіс.

Зазначається, що на схилах гір ліси відіграють важливу роль. Зокрема затримують вологу, запобігають розливам рік, допомагають у збереженні ґрунту та запобігають ерозії.

Так, у Берегометському лісомисливському господарстві лісівники разом зі школярами засадили 1 га землі. За допомогою спеціальних інструментів висадили монокультури: ялицю білу, ялину європейську та бук.

«Це дозволяє вирощувати біологічно-стійкі деревостани, що є ключовим аспектом в збереженні водорегулюючих, санітарно-гігієнічних та інших важливих функцій лісів», – додають у лісовому офісі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Чернівецькій області цьогоріч планують посадити майже три мільйони дерев.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Володимир Зеленський приїхав із візитом до Чернівців
До Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський. Про це пише С4 із посиланням на Telegram-канал глави держави. Фото: сайт Президента України Тут президент ...
У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)
Неоготичний римо-католицький костел Найсвятішого Серця Ісуса є візитівкою міста і пам’яткою місцевого значення. Костел Найсвятішого Серця Ісуса збудували у 1894 році. З 1963 року тут розміщувався ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано