На Буковині об’єднали три паралельні єпархії УПЦ (ПЦУ) в одну — Чернівецьку

Пошук
UA EN

На Буковині об’єднали три паралельні єпархії УПЦ (ПЦУ) в одну — Чернівецьку

Поділись новиною:

На Буковині створили єдину Чернівецьку єпархію УПЦ (ПЦУ). Рішення про об’єднання трьох паралельних єпархій в одну ухвалили 2 лютого на засіданні Священного Синоду.

Про це повідомляє С4 із посиланням на пресслужбу Православної Церкви України.

У ПЦУ зазначили, що послідуючи канонічному порядку та враховуючи позицію більшості духовенства Православної Церкви України на Буковині щодо необхідності об’єднання трьох паралельних єпархіальних структур УПЦ (ПЦУ) у Чернівецькій області в одній єпархії, – Синод вирішив об’єднати Чернівецько-Кіцманську, Чернівецько-Хотинську й Чернівецьку єпархії у єдину Чернівецьку єпархію УПЦ (ПЦУ).

Відтак, за згодою Преосвященного архієпископа Онуфрія (Хаврука), Синод ухвалив рішення призначити Преосвященного Онуфрія титулярним архієпископом Кіцманським, настоятелем собору Різдва Христового в місті Чернівці в підпорядкуванні Предстоятеля ПЦУ.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Кіцманській єпархії відкрили чоловічий монастир Православної церкви України.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Миколайчук OPEN завітав актор Вігго Мортенсен, який представив роботу «Мертві не завдають болю» (фоторепортаж)
Він зіграв не лише головну роль, а й виступив режисером, сценаристом і композитором стрічки. У фільмі Вігго Мортенсен хотів розповісти про долю звичайних жінок, які чекають на своїх чоловіків, братів...
У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)
Розмова з музою фестивалю, видатною акторкою Ларисою Кадочниковою про її творчість та співпрацю з легендами кіно відбулася в Центрі імені Івана Миколайчука. «Я все життя спостерігала за Іваном, то...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано