На Буковині БЕБ завадило підприємству закупити технічну сіль на 20% дорожче від ринкової вартості

Пошук
UA EN

На Буковині БЕБ завадило підприємству закупити технічну сіль на 20% дорожче від ринкової вартості

21.11
08:23

Поділись новиною:

У Чернівецькій області Бюро економічної безпеки упередило розтрату 8,8 млн грн. Державне підприємство регіону планувало закупити технічну сіль за завищеною ціною

Про це повідомляє БЕБ у Чернівецькій області, пише С4.

На Закарпатті видобуватимуть сіль - виробництво може перекрити потреби  країни на 100%

Аналітики ТУ БЕБ у Чернівецькій області встановили, що дочірнє підприємство однієї з державних компаній уклало договір на закупівлю технічної солі, яка використовується у зимовий період.

Документи, подані в складі тендерної пропозиції учасника закупівлі, не відповідали кваліфікаційним вимогам щодо якості товару. Сертифікати відповідності та якості були некоректними, а їх переклад – неавтентичними. Окрім того, учасник закупівлі долучив документи з ймовірними ознаками підроблення.

Водночас ціна товару була завищена орієнтовно на 20% від ринкової вартості. Однак посадовці визначили учасника переможцем закупівлі та уклали з ним договір поставки.

Аналітики ТУ БЕБ скерували до підприємства-замовника лист з рекомендацією про вжиття заходів з усунення виявлених порушень норм законодавства.

За результатом розгляду рекомендації замовник та постачальник розірвали раніше укладений договір.

Нагадаємо, Детективи Бюро економічної безпеки викрили та припинили незаконне виробництво і продаж фальсифікованого пального в Чернівецькій області.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Депутат і бойовий медик з Буковини заявив про порушення його прав командиром Чернівецької ТрО: що відбувається
Бойовий медик 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Артем Жук заявив про порушення його прав та свобод з боку командира бригади полковника Андрія Цісака. Військовий каже, що командування...
АТ «Чернівцігаз» перейшло під контроль держави: що це означає для буковинців
Під управління Групи Нафтогаз перейшли ще три облагази. Йдеться про АТ «Рівнегаз», АТ «Запоріжгаз» та АТ «Чернівцігаз». Про це пише С4 з посиланням на пресслужбу комапнії. Таким чином, зага...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано