Матей, Едера та Ляля: якими незвичними іменами називають новонароджених дітей на Буковині

Пошук
UA EN

Матей, Едера та Ляля: якими незвичними іменами називають новонароджених дітей на Буковині

Поділись новиною:

З січня по травень 2024 року у Чернівецькому РАЦСі зареєстрували 2369 новонароджених дітей. Найпопулярніші імена якими називають малюків – Матей, Едера, Ляля, Рея, Кая.

Про це журналістам С4 розповіла начальниця відділу ДРАЦС у Чернівецькій області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Аліна Корчак.

У 2023 році буковинці здебільшого називали новонароджених церковними іменами, тоді як у 2024 батьки обирали імена для малюків старословʼянські.

«Найпоширенішими іменами для хлопчиків у 2024 році залишалися Артем, Андрій, Іван Олександр, Макар, Микола, Дмитро, Володимир, Владислав, Лука, Матвій, Веніамін. Серед дівчат: Анна, Анастасія, Софія, Соломія, Вероніка, Вікторія, Марія та Катерина», – говорить Аліна Корчак.

Серед незвичних імен цьогоріч батьки для своїх малюків обирали Ітана, Даміра, Єдери й Табіти. 

«Серед хлопчиків були такі імена: Амус, Амір, Аврам, Вільям, Нікас, Ітан, Матей, Клим, Лаврентій, Ратмір і Дамір. Для дівчат батьки обирали такі незвичні імена, як Венесія, Алісія, Єдера, Рея, Єдісса, Табіта, Анелія, Квітка, Ляля, Патрісія, Кая, Афіна. Повертаються такі імена, як Юстина, Ярина і Філотея, також була дівчинка Марфа», – розповідають у ДРАЦС.

У травні у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян зареєстрували 504 новонароджених. З початку 2024 року народилися 2369 малюків. Торік – 3148 за цей же час.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у шести відділах ДРАЦС на Буковині можна зареєструвати шлюб дистанційно.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

У Міноборони роз’яснили, що зміниться для військовозобов’язаних громадян після 16 липня
У вівторок, 16 липня, закінчується відведений законом час для оновлення військово-облікових даних. Їх до цього часу мали оновити військовозобов’язані, резервісти та призовники у ТЦК та СП, ЦНАП або в...
Війна
16.07
13:48
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад пів сотні вулиць: перелік
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад шість десятків вулиць і провулків. Для цього мешканців громади закликали долучитися до публічної консультації. Про це пише С4 з посиланням на Че...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано