Буковинця, який незаконно використовував землю комунальної власності, зобов’язали сплатити громаді майже 600 тис. грн

Пошук
UA EN

Буковинця, який незаконно використовував землю комунальної власності, зобов’язали сплатити громаді майже 600 тис. грн

Поділись новиною:

У Дністровському районі чоловік чотири роки незаконно використовував землю комунальної власності для обслуговування власної нерухомості. Його через суд зобов’язали сплатити громаді майже 600 тис. грн.

Про це повідомляє С4 із посиланням на пресслужбу Чернівецької обласної прокуратури.

Зазначається, що місцевий житель із 2020 року донині без укладання договору оренди використовує земельну ділянку комунальної власності в місті Сокиряни площею 2,57 га для обслуговування власних об’єктів нерухомості. Унаслідок цього місцевий бюджет недоотримав майже на 600 тис. грн.

Відтак, Дністровська окружна прокуратура в судовому порядку зобов’язала громадянина відшкодувати цю суму Сокирянській міській раді. Позовні вимоги, додають у прокуратурі, задоволено в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Буковині прокуратура через суд намагається повернути землю, за яку кілька років не платили оренду.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано