Буковинця, який незаконно використовував землю комунальної власності, зобов’язали сплатити громаді майже 600 тис. грн

Пошук
UA EN

Буковинця, який незаконно використовував землю комунальної власності, зобов’язали сплатити громаді майже 600 тис. грн

Поділись новиною:

У Дністровському районі чоловік чотири роки незаконно використовував землю комунальної власності для обслуговування власної нерухомості. Його через суд зобов’язали сплатити громаді майже 600 тис. грн.

Про це повідомляє С4 із посиланням на пресслужбу Чернівецької обласної прокуратури.

Зазначається, що місцевий житель із 2020 року донині без укладання договору оренди використовує земельну ділянку комунальної власності в місті Сокиряни площею 2,57 га для обслуговування власних об’єктів нерухомості. Унаслідок цього місцевий бюджет недоотримав майже на 600 тис. грн.

Відтак, Дністровська окружна прокуратура в судовому порядку зобов’язала громадянина відшкодувати цю суму Сокирянській міській раді. Позовні вимоги, додають у прокуратурі, задоволено в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Буковині прокуратура через суд намагається повернути землю, за яку кілька років не платили оренду.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

У Дністрі виявили тіло 8-річного хлопчика, який зник під час купання у річці 24 червня
Пошуки чоловіка та трьох дітей, які зникли на Дністрі 24 червня, завершили. Тіло 8-річного хлопчика знайшли сьогодні, тіла його 7-річного брата та 49-річного батька виявили 25 червня. Про це пише ...
З російського полону повернувся військовий з Буковини Віктор Камбур
Під час обміну військовополоненими 26 червня з російської неволи звільнили буковинця – Віктора Камбура. Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Осипенко, пише С4. Звільнений буко...
Війна
26.06
15:47
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано