У центрі Чернівців встановили розпилювачі води через спеку
Швидкі новини
У центрі Чернівців встановили розпилювачі води через спеку
У Чернівцях для комфорту жителів та гостей міста під час спекотної погоди запрацювали розпилювачі води. Їх встановило комунальне підприємство «Чернівціводоканал».
Про це пише С4 із посиланням на КП «Чернівціводоканал».

Наразі освіжитися можна на Центральній та Соборній площах. Розпилювачі працюють у місцях найбільшого скупчення людей у центральній частині міста.
Крім того, фахівці підприємства завершують підготовку до встановлення ще одного розпилювача у вигляді арки. Його планують найближчим часом запустити на Центральній площі.
У комунальному підприємстві зазначають, що такі заходи покликані допомогти містянам легше переносити високі температури під час перебування на відкритому повітрі.
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами