У Чернівецькій міськраді нагородили призерів чемпіонату Європи з панкратіону та грепплінгу та їхніх тренерів
У Чернівецькій міськраді нагородили призерів чемпіонату Європи з панкратіону та грепплінгу та їхніх тренерів
Швидкі новини
У Чернівецькій міськраді нагородили призерів чемпіонату Європи з панкратіону та грепплінгу та їхніх тренерів
У Чернівецькій міській раді відзначили спортсменів, які здобули нагороди на чемпіонаті Європи з панкратіону та грепплінгу в Єревані.
Про це пише С4 із посиланням на повідомлення міського голови Романа Клічука у Facebook.

За високі спортивні результати мер вручив спортсменам грошові винагороди від міської ради.
Зазначається, що на змаганнях у Вірменії відзначилися:
«Пишаюсь вашими успіхами та бажаю нових перемог на спортивних аренах світу», – йдеться у дописі Романа Кілчука.





















Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами