Як часто оновлюють дорожню розмітку в Чернівцях та де роботи проводять першочергово: пояснення «Міськшепу»

Пошук
UA EN

Як часто оновлюють дорожню розмітку в Чернівцях та де роботи проводять першочергово: пояснення «Міськшепу»

Поділись новиною:

Строк експлуатації дорожньої розмітки — 6 місяців. На ділянках з інтенсивним рухом її треба оновлювати двічі на рік.

Про це пише С4.

За розмітку чернівецьких доріг відповідає комунальне підприємство «Міськшеп».

«Є відповідна середньодобова температура, яка дає змогу нам проводити ці роботи. Починаємо спочатку з основних магістралей, це вулиці, такі як Головна, Південно-Кільцева, Винниченка, Героїв Майдану. Пізніше переходимо на інші вулички, де вужче», — каже директор підприємства Григорій Оробець.

Водночас виконроб дільниці по організації безпеки дорожнього руху Сергій Іващук зазначає, що на нових вулицях, де прокладений новий асфальт, кладеться розмітка пластик, оскільки вона більш довговічна. На інших вулицях наносять розмітку фарбою.

Рішення про нанесення дорожньої розмітки ухвалює комісія з безпеки дорожнього руху.

«Якщо розмітка стерлась, ми надаємо вимогу, відповідно вимога виконується і наноситься нова дорожня розмітка. Усе залежить від покриття: якщо брущатка, то потрібно частіше поновлювати дорожню розмітку, якщо на асфальті, то, відповідно, довше тримається», — пояснює старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Чернівецькій області Назарій Джандра.

Інспектор безпеки дорожнього руху додає, що тимчасові знаки встановлюються в місцях проведення дорожніх робіт для інформування водіїв та пішоходів про наявність перешкод і дорожньої техніки на проїзній частині під час проведення планових чи аварійних робіт, особливо тих, які передбачають розриття частини, адже існує великий ризик створення аварійних ситуацій.

Дорожню розмітку наносять відповідно до стандартів та норм дорожніх робіт і здебільшого рекомендують наносити в нічний час та за допомогою спеціальних машин.

«Як правило, працюють дві бригади, які наносять розмітку чи зебри відповідно до правил дорожнього руху і схем організації дорожнього руху на цій вулиці», — говорить виконроб дільниці по організації безпеки дорожнього руху «Міськшепу» Сергій Іващук.

Нагадаємо, раніше ми писали, що через відновлення дорожнього покриття на перехресті вулиць Володимира Великого та Антона Чехова частково обмежили рух транспорту.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Володимир Зеленський приїхав із візитом до Чернівців
До Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський. Про це пише С4 із посиланням на Telegram-канал глави держави. Фото: сайт Президента України Тут президент ...
У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)
Неоготичний римо-католицький костел Найсвятішого Серця Ісуса є візитівкою міста і пам’яткою місцевого значення. Костел Найсвятішого Серця Ісуса збудували у 1894 році. З 1963 року тут розміщувався ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано