Виставку-спомин пам’яті художника Олександра Гармидера провели в Чернівцях (фоторепортаж)

Пошук
UA EN

Виставку-спомин пам’яті художника Олександра Гармидера провели в Чернівцях (фоторепортаж)

Культура
03.04
17:57

Поділись новиною:

Минув рік, як відійшов у вічність відомий чернівецький художник Олександр Гармидер. Народився він у селі Леміщиха (нині Уманський район Черкаської області) в 1956 році. Навчався в середній школі Горішніх Шерівців. 1980 року закінчив Вижницьке училище прикладного мистецтва за спеціальністю «художнє ткацтво», був учнем Івана Баричева. З 1988 року перейшов на індивідуальну творчу діяльність. Багато працював у галузі станкового живопису, створював міські пейзажі, картини на релігійні сюжети, історико-патріотичні теми. Брав активну участь у виставковій діяльності.

Його картини зберігаються як у приватних колекціях, так і в багатьох музейних фондах Франції, Іспанії, Німеччини, Великобританії, Ватикані тощо.

Виставка-спомин покликана ще раз згадати про митця його картинами, які представлені відвідувачам у виставковій залі Центру культури «Вернісаж», що по вул. О. Кобилянської, 53.

Фоторепортаж: Тарас Піц

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Володимир Зеленський приїхав із візитом до Чернівців
До Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський. Про це пише С4 із посиланням на Telegram-канал глави держави. Фото: сайт Президента України Тут президент ...
У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)
Неоготичний римо-католицький костел Найсвятішого Серця Ісуса є візитівкою міста і пам’яткою місцевого значення. Костел Найсвятішого Серця Ісуса збудували у 1894 році. З 1963 року тут розміщувався ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано