Військовий з Буковини Марко Чорний у Валентинів день одружився онлайн: історія закоханих

Пошук
UA EN

Військовий з Буковини Марко Чорний у Валентинів день одружився онлайн: історія закоханих

Поділись новиною:

Марко Чорний – військовий із Буковини. 14 лютого – особливий день для бійця, оскільки цього дня освідчився своїй коханій Інні Максим’юк. Шлюб вирішили зареєструвати у застосунку «Дія». 

Своєю історією кохання Марко Чорний поділився із журналістами С4.

Марко Чорний розповідає, що побачив свою наречену у Facebook понад три місяці тому, де і познайомились.

«Я цю панянку красиву забачив у Фейсбуці, і, як стратег, не відлайкав усі фотографії одночасно, а кожен день на п’ять-шість фотографій ставив сердечка, щоби привернути її увагу. Буквально десь на 20 місяці війни мені все-таки керівництво надало відпустку і я приїхав на Буковину», – каже військовий.

Під час відпустки Марко Чорний вирішив запросити Інну Максим’юк на каву. Так, 25 листопада 2023 року, відбулась перша зустріч.

«Ми, власне, у цій кав’ярні перший раз зустрілися, тому вона для нас є така знакова. Ми попили каву і Інночка пішла у Філармонію на «Тіні сонця», але все-таки номер телефону мені залишила. Коли я її тут вперше побачив, от за тим столиком, то я зрозумів, що моє парубоцьке життя закінчилось», – говорить Марко Чорний.

Наречена військовослужбовця Інна Максим’юк пригадує, що на своє перше побачення чоловік запізнився на дві години.

«Я бачила, що бігла закохана людина, тому що він запізнився на дві години. Я бачила, що хлопчик пише мені, лайки ставить, я чекала поки він вже напише», – розповідає жінка.

Одружитися дистанційно закохані вирішили тому, що це зручно.

«Можна підійти до старлінка і не потрібно долати тисячі кілометрів, щоби подати заяву. Правда, всі ці сервіси працюють не дуже досконало, ми з третьої спроби зареєструвалися», – додає військовослужбовець.

Шлюб онлайн дозволяє зареєструвати нову родину без присутності наречених за допомогою відеозв’язку.

Раніше ми показували, як чернівецькі заклади причепурилися до Дня всіх закоханих.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Володимир Зеленський приїхав із візитом до Чернівців
До Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський. Про це пише С4 із посиланням на Telegram-канал глави держави. Фото: сайт Президента України Тут президент ...
У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)
Неоготичний римо-католицький костел Найсвятішого Серця Ісуса є візитівкою міста і пам’яткою місцевого значення. Костел Найсвятішого Серця Ісуса збудували у 1894 році. З 1963 року тут розміщувався ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано