Від сьогодні у Чернівцях з’явився велопатруль

Пошук
UA EN

Від сьогодні у Чернівцях з'явився велопатруль

Поділись новиною:

Сьогодні, 4 серпня, у Чернівцях запрацював велопатруль. Презентацію провали на Центральній площі.

Відтак щодня у місті працюватиме 5 екіпажів по 2 працівників.

Як розповів журналістці «С4» начальник управління патрульної поліції Чернівців Олег Йосипів, 10 патрульних пройшли відповідні навчання, мають відповідні сертифікати та знання.

Відбір патрульних здійснювався за кількома критеріями, зокрема, фізична підготовка (здавали певні нормативи). Відтак відібрали 28 кандидатів, з яких згодом обрали 20. Тож наразі є 2 зміни по 10 осіб. Також є командир взводу велопатруля, який відповідає за організацію роботи.

Патрулювання, в першу чергу, будуть здійснюватись у важкодоступних для автомобіля місцях, а саме: пляжі, парки, сквери, площі.

«Щодо вулиці О. Кобилянської, то там патрулювання буде здійснюватись виключно у пішому порядку, поруч ведучи велосипед, оскільки вона є пішохідною.

Розуміємо, що площ та місць для велосипедів недостатньо, мало велодоріжок, але я впевнений, що з часом їх буде більше.

Велопатрульні будуть реагувати на виклики, які надходять на лінію «102», будуть залучені до охорони правопорядку, в разі потреби – до перекриття вулиць», – сказав Олег Йосипів.

Тож, від сьогодні чернівчани та гості міста бачитимуть ще більше присутність правоохоронців на вулицях міста.

Фото: Суспільне Буковина

Читайте також:

Поліція Чернівців підбила підсумки роботи велопатруля за перший тиждень
4 серпня у Чернівцях запрацював велопатруль. Презентацію провали на Центральній площі міста. Відтак щодня у Чернівцях працюють 5 екіпажів по 2 працівників, пише «С4». Дивіться наші новини на Yo...
Сортування сміття: Чернівецька міська рада роз'яснила принцип «двох контейнерів»
Наразі у Чернівцях, як і в Україні загалом, переробляють до 4% всіх відходів. А решта… Решта переїжджає на сміттєзвалища та краде у нас щонайменше простір, а щонайбільше – здоров’я. Про це повідомляє...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано