«Важливо, що нас слухають та довіряють»: Євгеній Маховіков про те, чому варто вести діалог з іншими країнами

Пошук
UA EN

«Важливо, що нас слухають та довіряють»: Євгеній Маховіков про те, чому варто вести діалог з іншими країнами

17.10
13:30

Поділись новиною:

Чи легко Україні отримати таку необхідну зараз допомогу від інших країн? Ні. Для цього потрібно докладати певних зусиль. Саме тому чиновники постійно ведуть діалог з представниками закордонних урядів, саме тому вони їздять на конференції, налагоджують контакти та висвітлюють правду про Україну. Саме на цьому наголошує заступник міського голови Євгеній Маховіков у своєму дописі на сторінці у Facebook.

«Насправді, отримання гуманітарної допомоги, підписання партнерських договорів чи побратимство між містами не відбуваються просто так.

Немає умовного німця, який прокинувся зранку з думкою “а що я сьогодні можу зробити для України?”. Весь світ не живе тільки нами і нашими проблемами. У всіх вистачає своїх задач, які потрібно вирішувати.

І налагодження плідних та корисних партнерських стосунків можливе тільки в постійному діалозі, коли тебе бачать, слухають, починають чути та приймають рішення.

Так, можливо вже і зараз від таких зустрічей немає відчутного матеріального результату у вигляді тролейбусів чи фін.допомоги. Але тільки у спільній роботі разом, у часи кризи якраз і проявляються результати», – наголошує чиновник.

Також Євгеній Маховіков розповів, що взяв участь у п‘ятій німецько-українській конференції муніципальних партнерств в Аусбурзі в Німеччині.

Хочу акцентувати наступні моменти. Вперше до назви конференції додали слово «відбудова». Неймовірна тиша у залі після демонстрації фільмів з кадрами зруйнованих українських міст… і у кожному слові чітка позиція німецьких партнерів щодо підтримки України. Обговорили з представниками муніципалітетів та центральної влади України та Німеччини проблеми і потреби тилових міст!

Важливо, що нас запрошують на конференції, слухають та довіряють», – зазначив Євгеній Маховіков.

За його даними, із початку російської агресії ще 14 партнерств було додано через спеціальну ініціативу «Солідарне партнерство з Україною», і понад 40 муніципалітетів Німеччини висловили зацікавленість у встановленні нових партнерств з Україною.

Читайте також:

Депутат і бойовий медик з Буковини заявив про порушення його прав командиром Чернівецької ТрО: що відбувається
Бойовий медик 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Артем Жук заявив про порушення його прав та свобод з боку командира бригади полковника Андрія Цісака. Військовий каже, що командування...
АТ «Чернівцігаз» перейшло під контроль держави: що це означає для буковинців
Під управління Групи Нафтогаз перейшли ще три облагази. Йдеться про АТ «Рівнегаз», АТ «Запоріжгаз» та АТ «Чернівцігаз». Про це пише С4 з посиланням на пресслужбу комапнії. Таким чином, зага...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано