В Україні з 1 жовтня запускають програму «Доступна іпотека»

Пошук
UA EN

В Україні з 1 жовтня запускають програму «Доступна іпотека»

Поділись новиною:

Уряд затвердив умови забезпечення доступного іпотечного кредитування для державної компанії «Укрфінжитло». Про це повідомляє пресслужба Кабміну, пише «С4».

Зокрема програма «Доступна іпотека» запрацює з 1 жовтня 2022 року для чотирьох категорій громадян. Перша — це військовослужбовці за контрактом та працівники сектору безпеки та оборони.

Читайте також: П’ять сімей ВПО отримали квартири у Чернівцях

Друга категорія — це медики. Третя — вчителі та педагогічні працівники. Четверта категорія — науковці. Ставка за іпотекою для всіх цих категорій громадян складатиме 3%. Термін іпотеки — до 20 років.

Мінімальний початковий внесок — 20% від вартості житла.

Слідкуйте за нами в Instagram

З наступного року програма запрацює для всіх українців, які потребують покращення житлових умов. Ставка буде так само пільговою і складатиме лише 7% річних.

У Кабміні зазначають, що нова масштабна програма іпотеки дозволить активізувати будівництво та суттєво сприятиме відновленню економіки.

Читайте також:

Поліція Чернівців підбила підсумки роботи велопатруля за перший тиждень
4 серпня у Чернівцях запрацював велопатруль. Презентацію провали на Центральній площі міста. Відтак щодня у Чернівцях працюють 5 екіпажів по 2 працівників, пише «С4». Дивіться наші новини на Yo...
Сортування сміття: Чернівецька міська рада роз'яснила принцип «двох контейнерів»
Наразі у Чернівцях, як і в Україні загалом, переробляють до 4% всіх відходів. А решта… Решта переїжджає на сміттєзвалища та краде у нас щонайменше простір, а щонайбільше – здоров’я. Про це повідомляє...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано