У перанатальному центрі Чернівців провели День донора: кров здали понад 50 людей

Пошук
UA EN

У перанатальному центрі Чернівців провели День донора: кров здали понад 50 людей

Здоров'я
11.05
10:25

Поділись новиною:

У Чернівецькому обласному перинатальному центрі відбувся День донора. До акції долучилися понад 50 людей — лікарі, медичний персонал, студенти, лікарі-інтерни та родичі пацієнтів.

Про це пише С4 із посиланням на Чернівецьку обласну раду.

У дописі зазначають, такі акції вже стали традиційними, адже потреба у донорській крові залишається високою.

Цьогоріч до здачі крові приєдналися також троє почесних донорів перинатального центру, які понад 40 разів проходили донацію.

«Сьогодні кров має воювати. Має рятувати. Має підтримувати тих, хто тримає нас. І поки є люди, які приходять не заради себе, а заради інших – у нас є майбутнє», — зазначила генеральна директорка Любов Годнюк.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Повалені дерева на дорогах: на Буковині рятувальники ліквідовували наслідки негоди
У четвер, 11 червня, у Кіцманській, Мамаївській громадах та Сторожинці рятувальники ліквідовували наслідки негоди. Про це журналістам С4 повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС у Черніве...
До 12 років засудили двох іноземців, які на замовлення рф вчиняли підпали на заході України
За матеріалами СБУ до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна засудили двох російських агентів, які займалися підпалами у західних регіонах України. Правоохоронці викрили та затримали обох фігуранті...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано