У лісах Буковини цьогоріч побільшало браконьєрів: скільки порушників виявили

Пошук
UA EN

У лісах Буковини цьогоріч побільшало браконьєрів: скільки порушників виявили

Поділись новиною:

Лісівники спостерігають збільшення кількості браконьєрів у Чернівецькій, Хмельницькій та Тернопільській областях.

Про це пише С4 з посиланням на Подільський лісовий офіс.

Зокрема, від початку 2024 року під час рейдів лісівники виявили 20 людей, які порушили правила полювання. Вказується, що це вчетверо більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Так, на Хмельниччині спіймали 10 браконьєрів, на Буковині виявили сім порушників, ще троє було на Тернопільщині.

Окрім того, лісівники продовжують натрапляти і на браконьєрські петлі, які використовують для вилову звірини.

«Це жорстокий метод, який завдає значної шкоди дикій природі. Тварини, що потрапляють у петлі, часто зазнають великих страждань і можуть загинути болісною смертю. Найбільше таких пасток було виявлено на Тернопільщині», – зазначили у відомстві.

Що загрожує порушникам

У Подільському лісовому офісі наголосили, що в умовах воєнного стану полювання в Україні під забороною.

Браконьєри можуть понести адміністративну відповідальність. Розмір штрафу залежить від конкретного порушення і коливається від 102 грн 2550 грн.

Також за порушення полювання передбачена кримінальна відповідальність. Йдеться про випадки заподіяння істотної шкоди тваринам. Обмеження волі до трьох років загрожує людям, які полюють у заповідниках чи на звірів занесених до Червоної книги України.

Як повідомлялося раніше, у Чернівецькій області камера зафіксувала трьох козуль, які прогулювалися лісовою галявиною.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Україна повернула з російського полону 185 захисників та одного цивільного
У п’ятницю, 5 червня, відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та росією. Додому вдалося повернути 185 захисників та одного цивільного. Про це повідомив Президент України Володимир...
Війна
05.06
14:35
У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України
На Центральній площі міста встановили інформаційні банери з фотографіями українських дітей, які загинули внаслідок війни. Також там розмістили символічного янгола, на якого почепили дзвіночки — як си...
Війна
04.06
14:00
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано