У Чернівцях з’явився ще один підземний контейнерний майданчик

Пошук
UA EN

У Чернівцях з’явився ще один підземний контейнерний майданчик

Поділись новиною:

На вулиці Жуковського Аркадія (колишня Горького Максима) запустили в роботу підземний контейнерний майданчик для збору побутових відходів.

Про це інформує С4 з посиланням на МКП «Чернівціспецкомунтранс».

Зазначається, що надання послуг з вивезення побутових відходів за цією адресою здійснює ТОВ «МАКС КЛІН СІТІ». Підземні баки дозволяють сортувати різні види відходів. Зокрема органіку, полімери та вторинну сировину.

У департаменті благоустрою та інфаструктури ЧМР, своєю чергою, зауважили, що роками місцеві мешканці скаржилися на сморід та сміття на сміттєвому майданчику, тож для цього побудували підземний смітник і передали його в експлуатацію.

Нагадаємо, раніше підземні смітники відкрили на вулиці Конституційній. Загалом Чернівцях у 2023 році облаштували 16 таких майданчиків.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Україна повернула з російського полону 185 захисників та одного цивільного
У п’ятницю, 5 червня, відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та росією. Додому вдалося повернути 185 захисників та одного цивільного. Про це повідомив Президент України Володимир...
Війна
05.06
14:35
У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України
На Центральній площі міста встановили інформаційні банери з фотографіями українських дітей, які загинули внаслідок війни. Також там розмістили символічного янгола, на якого почепили дзвіночки — як си...
Війна
04.06
14:00
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано