У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)

Пошук
UA EN

У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)

Поділись новиною:

Неоготичний римо-католицький костел Найсвятішого Серця Ісуса є візитівкою міста і пам’яткою місцевого значення.

Костел Найсвятішого Серця Ісуса збудували у 1894 році. З 1963 року тут розміщувався обласний архів, для цього будівлю костелу розділили на три поверхи. Через це була зруйнована значна частина інтер’єру храму.

З 2010 року костел Найсвятішого Серця Ісуса належить римо-католицькій релігійній громаді. Його повернули громаді за рішенням облради.

Раніше у костелі відновили вежу, вікна, дах, та крипту — місце поховання понад 50 солдатів з Першої світової війни.

Фото: Тарас Піц.

Нагадаємо, раніше ми показували, який вигляд мав Костел Найсвятішого Серця Ісуса на початку ХХ століття.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Дністрі виявили трьох загиблих: пошуки 7-річної дитини тривають
На річці Дністер у Чернівецькій області тривають пошуково-рятувальні роботи після двох трагічних випадків, які сталися 24 червня. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС Буковини....
На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано