У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)

Пошук
UA EN

У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)

Поділись новиною:

Неоготичний римо-католицький костел Найсвятішого Серця Ісуса є візитівкою міста і пам’яткою місцевого значення.

Костел Найсвятішого Серця Ісуса збудували у 1894 році. З 1963 року тут розміщувався обласний архів, для цього будівлю костелу розділили на три поверхи. Через це була зруйнована значна частина інтер’єру храму.

З 2010 року костел Найсвятішого Серця Ісуса належить римо-католицькій релігійній громаді. Його повернули громаді за рішенням облради.

Раніше у костелі відновили вежу, вікна, дах, та крипту — місце поховання понад 50 солдатів з Першої світової війни.

Фото: Тарас Піц.

Нагадаємо, раніше ми показували, який вигляд мав Костел Найсвятішого Серця Ісуса на початку ХХ століття.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано