У Чернівцях нетверезий водій в’їхав у припарковане авто й огорожу

Пошук
UA EN

У Чернівцях нетверезий водій в’їхав у припарковане авто й огорожу

Поділись новиною:

У Чернівцях на вулиці Олександра Петрищука нетверезий водій в’їхав у припарковане авто й огорожу. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди ніхто не постраждав.

Про це інформує С4 із посиланням на пресслужбу патрульної поліції Чернівецької області.

Зазначається, що аварія трапилася 12 лютого близько 1-ї години ночі. Правоохоронці зʼясували, що водій автомобіля не обрав безпечної швидкості руху та не впорався з керуванням, у результаті чого наїхав припаркований автомобіль і огорожу.

Спілкуючись із керманичем, патрульні помітили в чоловіка характерні ознаки алкогольного сп’яніння. Водій погодився пройти огляд на визначення стану сп’яніння, який показав позитивний результат — 1,74 проміле.

Відтак, на водія поліцейські склали адмінматеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП та за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Також у порушника вилучили водійське посвідчення.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Чернівецькому районі 63-річний чоловік намагався підкупити поліцейських, аби уникнути відповідальності за водіння в нетверезому стані.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Дитячий вагон тепер курсуватиме у складі поїзда Харків – Чернівці
Починаючи з 28 червня, Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонах на маршрутах. Тепер один із них курсуватиме і до Чернівців. Про це пише С4 з посиланням на Укрзалізницю у телеграм. З...
Фестиваль «Миколайчук OPEN» оголосив переможців
У Чернівцях завершується п’ятий Міжнародний фестиваль глядацького кіно «Миколайчук OPEN». Під час церемонії закриття оголосили переможців міжнародного та національного конкурсів, а також нової секції...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано