У Чернівцях готують до відкриття «Соціальний готель», в якому зможуть проживати люди з порушеннями ментального здоров’я

Пошук
UA EN

У Чернівцях готують до відкриття «Соціальний готель», в якому зможуть проживати люди з порушеннями ментального здоров'я

Здоров'я
03.07
16:54

Поділись новиною:

При комунальній установі «Чернівецький обласний центр соціально-психологічної допомоги» до кінця року планують відкрити відділення «Соціальний готель» із послугою підтриманого проживання. Наразі у корпусі, де буде розташований заклад, триває ремонт.

Про це повідомили у Чернівецькій обласній раді, пише С4.

За словами директора закладу Анатолія Хоміка, підтримане проживання – послуга, розрахована на осіб з порушеннями ментального здоров’я, котрі раніше перебували в інтернатних закладах або є загроза потрапляння до них.

Передбачається, що у соціальному готелі буде відбуватися реінтеграція осіб з метою повернення їх до життя в суспільстві як повноправних його членів, адаптація до життя поза інтернатними установами. Для кожного мешканця у відділенні розроблятимуть індивідуальну програму, а кімнати та приміщення будуть обладнані за принципом доступності.

«Наше завдання – надати допомогу, необхідну для того, щоб людина могла жити в гідних умовах у безпечному власному домі – під наглядом сім’ї чи родичів», – пояснив Анатолій Хомік.

На роботи з бюджету виділили близько 1,4 мільйона гривень. Будівельні матеріали, обладнання, меблі та техніку закуповують коштом благодійників, зокрема ПРООН та німецької організації CAP ANAMUR.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, де на Буковині можна отримати безоплатну психіатричну допомогу.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

У Міноборони роз’яснили, що зміниться для військовозобов’язаних громадян після 16 липня
У вівторок, 16 липня, закінчується відведений законом час для оновлення військово-облікових даних. Їх до цього часу мали оновити військовозобов’язані, резервісти та призовники у ТЦК та СП, ЦНАП або в...
Війна
16.07
13:48
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад пів сотні вулиць: перелік
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад шість десятків вулиць і провулків. Для цього мешканців громади закликали долучитися до публічної консультації. Про це пише С4 з посиланням на Че...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано