У Чернівцях екоактивісти провели перший у цьому році рейд: які результати

Пошук
UA EN

У Чернівцях екоактивісти провели перший у цьому році рейд: які результати

Поділись новиною:

Активісти у районі вулиці Героїв Майдану у Чернівцях провели перший у цьому році екорейд. Чернівчанам вдалося зібрати понад 20 мішків сміття.

Про це повідомляють журналісти С4 з місця події.

Так, небайдужі мешканці міста очистили територію прилеглих вулиць від бляшанок, картонних упаковок, пластику та шприців.

Загалом до рейду приєдналися восьмеро волонтерів, троє працівників тепломережі, пенсіонерка та навіть собака.

Нагадаємо, у міській раді попереджали чернівчан про те, що гілля та листя викидати у контейнери для збору побутового сміття заборонено. Натомість мешканцям пропонують замовляти платні послуги з вивезення відходів від зелених насаджень.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано