У Чернівцях для людей із порушенням зору та слуху показують адаптовані фільми

Пошук
UA EN

У Чернівцях для людей із порушенням зору та слуху показують адаптовані фільми

Культура
04.06
13:50

Поділись новиною:

Для людей із порушенням зору та слуху в Чернівцях показують адаптовані фільми. Їх можна переглянути у Культурно-мистецькому центрі ім. Івана Миколайчука й кіноконцертній залі «Чернівців».

Про це С4 розповів завідувач відділу кіноконцертної зали «Чернівці» Роман Олійник.

Щоби переглянути адаптовані фільми, потрібно завантажити спеціальний застосунок. Інформацію про нього можна дізнатися в адміністраторів Центру.

«Один із застосунків, який може допомогти людям із порушення зору та слуху, — це Gretta. Ми можемо його звантажити на свій телефон, і після цього додаток дасть можливість обрати або субтитри, або посилення звуку», — каже Роман Олійник.

Кожен фільм має свою програму як для людей із порушенням зору, так і слуху. Наприклад, розмір субтитрів, висоту звуку та інше. Які фільми можна подивитися в центрі Миколайчука, можна дізнатися в соціальних мережах або в адміністраторів.

Нагадаємо, у Чернівцях у червні стартує кінофестиваль Миколайчук OPEN. Покази відбуватимуться на двох локаціях — у центрі Миколайчука та в кіноконцертній залі «Чернівці».

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Миколайчук OPEN завітав актор Вігго Мортенсен, який представив роботу «Мертві не завдають болю» (фоторепортаж)
Він зіграв не лише головну роль, а й виступив режисером, сценаристом і композитором стрічки. У фільмі Вігго Мортенсен хотів розповісти про долю звичайних жінок, які чекають на своїх чоловіків, братів...
У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)
Розмова з музою фестивалю, видатною акторкою Ларисою Кадочниковою про її творчість та співпрацю з легендами кіно відбулася в Центрі імені Івана Миколайчука. «Я все життя спостерігала за Іваном, то...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано