У ботанічному саду Чернівецького університету квітне найстаріша магнолія в місті

Пошук
UA EN

У ботанічному саду Чернівецького університету квітне найстаріша магнолія в місті

Поділись новиною:

У Чернівцях почали квітнути магнолії, серед яких і сторічна. Побачити їх можна не тільки на території університету чи ботанічного саду, а й майже по всьому місту.

Про це журналістам С4 розповів завідувач кафедри ботаніки та природоохоронної діяльності ЧНУ ім. Ю. Федьковича Ілля Чорней.

На території ботанічного саду Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича є понад 20 видів магнолій. Тут росте і найстарша магнолія в Чернівцях.

«Перші магнолії тут були висаджені ще тоді, коли закладався ботанічний сад. Це було в 1877 році, через два роки після відкриття університету у Чернівцях», – каже Чорней.

Забарвлення квітів залежить від погодних умов. Чим тепліша температура повітря – тим яскравіший колір цвіту. Найбільш популярними і поширеними є магнолії Суланджа – вони квітнуть до розпускання листя і є декоративними.  

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на алеї вздовж вулиці Воробкевича у Чернівцях планують висадити ще 10 тюльпанових дерев.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Володимир Зеленський приїхав із візитом до Чернівців
До Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський. Про це пише С4 із посиланням на Telegram-канал глави держави. Фото: сайт Президента України Тут президент ...
У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)
Неоготичний римо-католицький костел Найсвятішого Серця Ісуса є візитівкою міста і пам’яткою місцевого значення. Костел Найсвятішого Серця Ісуса збудували у 1894 році. З 1963 року тут розміщувався ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано