У ботанічному саду Чернівецького університету квітне найстаріша магнолія в місті

Пошук
UA EN

У ботанічному саду Чернівецького університету квітне найстаріша магнолія в місті

Поділись новиною:

У Чернівцях почали квітнути магнолії, серед яких і сторічна. Побачити їх можна не тільки на території університету чи ботанічного саду, а й майже по всьому місту.

Про це журналістам С4 розповів завідувач кафедри ботаніки та природоохоронної діяльності ЧНУ ім. Ю. Федьковича Ілля Чорней.

На території ботанічного саду Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича є понад 20 видів магнолій. Тут росте і найстарша магнолія в Чернівцях.

«Перші магнолії тут були висаджені ще тоді, коли закладався ботанічний сад. Це було в 1877 році, через два роки після відкриття університету у Чернівцях», – каже Чорней.

Забарвлення квітів залежить від погодних умов. Чим тепліша температура повітря – тим яскравіший колір цвіту. Найбільш популярними і поширеними є магнолії Суланджа – вони квітнуть до розпускання листя і є декоративними.  

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на алеї вздовж вулиці Воробкевича у Чернівцях планують висадити ще 10 тюльпанових дерев.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

У Дністрі виявили тіло 8-річного хлопчика, який зник під час купання у річці 24 червня
Пошуки чоловіка та трьох дітей, які зникли на Дністрі 24 червня, завершили. Тіло 8-річного хлопчика знайшли сьогодні, тіла його 7-річного брата та 49-річного батька виявили 25 червня. Про це пише ...
З російського полону повернувся військовий з Буковини Віктор Камбур
Під час обміну військовополоненими 26 червня з російської неволи звільнили буковинця – Віктора Камбура. Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Осипенко, пише С4. Звільнений буко...
Війна
26.06
15:47
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано