Танцювальний зал і меблевий бізнес: на форумі для підприємців презентували успішні приклади реалізації програми «єРобота»

Пошук
UA EN

Танцювальний зал і меблевий бізнес: на форумі для підприємців презентували успішні приклади реалізації програми «єРобота»

Поділись новиною:

У Чернівцях відбувся форум «Сучасний бізнес на Буковині» для підприємців, які скористалися урядовою програмою «єРобота».

Учасниця форуму Альона Кордубан дізналась про грантову програму від чоловіка. Подала бізнес-план і отримала 250 тисяч гривень. За ці кошти планує відкрити ще один зал у своїй танцювальній студії.

«Розпочала я з двох залів, спочатку був один зал маленький, а десь через три місяці я прийняла рішення розширюватися і запустити ще один зал. Мені не вистачало фінансових ресурсів, аби запустити ще один зал, але було і є бажання надалі розвиватися, і я бачу попит на це, бачу що багато дітей і дорослих хочуть займатися, розвиватися і ми не стоїмо на місці», – розповідає Альона Кордубан.

До форуму долучились представники виконавчої влади, місцевого самоврядування, банківських установ, підприємці та роботодавці.

Організація такого форуму дуже корисна й потрібна перш за все для малого й середнього бізнесу, тому що вони можуть зустрітися і послухати, які з одного боку є урядові пропозиції, скажімо «єРобота» чи інші ініціативи центральних відомств. З іншого боку це конкретні програми грантові», – говорить заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк.

На заході презентували успішні приклади реалізації урядової програми «єРобота».

«Виготовляємо меблі на замовлення з моєю дружиною. Мали шматок землі біля дороги, почали будівництво, а гроші закінчилися, позичили кошти, які знову закінчилися. Тут ми дізналися про грантову програму й завдяки їй змогли закінчити це будівництво та оформити наш зал. Уже ми маємо свій офіс, маємо постійних клієнтів, і дійсно бізнес триває, без грантової програми це могло відкластися ще на роки», – каже учасник форуму Олексій Дмитрієнко.

Такі урядові програми використовують для масштабування та розвитку бізнесу, зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

«Є дуже багато таких бізнесів, які започатковуються за допомогою саме цих грантових коштів, це поворотна фінансова допомога, але повертається вона дуже специфічно – податками двох або одного, в із суму гранту. Якщо 250 тисяч, то обов’язком такого грантоотримувача є працевлаштування протягом трьох років двох осіб», – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

З липня минулого року майже 350 підприємців отримали гранти на створення та розвиток власної справи за програмою єРобота. Це посприяло створенню майже 700 нових робочих місць у Чернівецькій області.

«Минулий рік і поточний дав хороший результат, адже по всіх комплексних програмах фінансування «єРобота» було профінансовано бізнес Чернівецької області на понад ніж на 240 мільйонів гривень. Це надзвичайно позитивний рівень поштовху дало для економіки нашої області», – розповідає перша заступниця голови Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.

Організував форум Чернівецький обласний центр зайнятості за підтримки Представництва Агентства ООН у справах біженців в Україні.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

У Міноборони роз’яснили, що зміниться для військовозобов’язаних громадян після 16 липня
У вівторок, 16 липня, закінчується відведений законом час для оновлення військово-облікових даних. Їх до цього часу мали оновити військовозобов’язані, резервісти та призовники у ТЦК та СП, ЦНАП або в...
Війна
16.07
13:48
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад пів сотні вулиць: перелік
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад шість десятків вулиць і провулків. Для цього мешканців громади закликали долучитися до публічної консультації. Про це пише С4 з посиланням на Че...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано