Сортування сміття: що потрібно знати чернівчанам

Пошук
UA EN

Сортування сміття: що потрібно знати чернівчанам

Поділись новиною:

Часто можна почути від людей, що вони не вміють сортувати та не мають уявлення, яке сміття куди кидати. Тож Чернівецька міська рада запропонувала разом розібратися у цьому питанні, пише «С4».

Контейнер з блакитною наліпкою – для вторсировини, тобто для відходів, які можна переробити та використати повторно. Що сюди викидати – дивіться на блакитному зображенні.

Читайте також: Розподіл сміття у Чернівцях: як воно працює та хто отримає вигоду

Ще трішки про вторсировину. Вторсировиною є пластик лише п’яти видів (1, 2, 4, 5, 6). Дізнатися вид пластику можна за цифрою в середині ось такого маркування – ♻️.

Пластикові кришки потрібно збирати та викидати окремо від пляшок. Перед тим, як викинути вторсировину, її потрібно очистити від залишків, промити та висушити.

Те, що можна скласти, потрібно максимально спресувати.

Слідкуйте за нами в Instagram

Контейнер з сірою наліпкою – для органіки та решти відходів. Сюди потрібно викидати всі відходи, які не підпадають під визначення «вторсировина».

Таке сміття не підлягає переробленню, його відвозять на полігон. Детальніше – на сірому зображенні.

Читайте також:

Поліція Чернівців підбила підсумки роботи велопатруля за перший тиждень
4 серпня у Чернівцях запрацював велопатруль. Презентацію провали на Центральній площі міста. Відтак щодня у Чернівцях працюють 5 екіпажів по 2 працівників, пише «С4». Дивіться наші новини на Yo...
Сортування сміття: Чернівецька міська рада роз'яснила принцип «двох контейнерів»
Наразі у Чернівцях, як і в Україні загалом, переробляють до 4% всіх відходів. А решта… Решта переїжджає на сміттєзвалища та краде у нас щонайменше простір, а щонайбільше – здоров’я. Про це повідомляє...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано