Помер буковинець Леонтій Сандуляк, який є співавтором тексту Акта проголошення незалежності України

Пошук
UA EN

Помер буковинець Леонтій Сандуляк, який є співавтором тексту Акта проголошення незалежності України

Поділись новиною:

У віці 86 років помер український громадсько-політичний діяч, дипломат і науковець Леонтій Сандуляк. Він був співавтором тексту Акта проголошення незалежності України.

Про це стало відомо з його Facebook-сторінки, пише С4.

«Зі скорботою в серці повідомляємо, що Леонтій Іванович Сандуляк пішов із земного життя. Ми всі будемо пам’ятати його сильним, відданим своїй справі та Україні. Великим українцем. Він прожив яскраве, насичене життя, викарбував своє ім’я в історії України, науці, серцях своїх рідних, друзів, учнів та колег», — йдеться в дописі.

Прощання відбудеться в понеділок, 4 грудня в церкві села Велика Стариця, Бориспільського району, Київської області. Початок о 12:30.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Миколайчук OPEN завітав актор Вігго Мортенсен, який представив роботу «Мертві не завдають болю» (фоторепортаж)
Він зіграв не лише головну роль, а й виступив режисером, сценаристом і композитором стрічки. У фільмі Вігго Мортенсен хотів розповісти про долю звичайних жінок, які чекають на своїх чоловіків, братів...
У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)
Розмова з музою фестивалю, видатною акторкою Ларисою Кадочниковою про її творчість та співпрацю з легендами кіно відбулася в Центрі імені Івана Миколайчука. «Я все життя спостерігала за Іваном, то...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано